Staň se partnerem

FK Slavonín se soustředí především na místní hráče, práci s mládeží (aktuálně 8 mládežnických týmů s více než 120 hráči), budování krásného areálu a domácí atmosféru. Fnanční podpora našich partnerů je využita zejména na údržbu a modernizaci fotbalového areálu, nákup sportovních pomůcek a mzdy trenérům.

Mnoho našich současných partnerů využívá toto vzájemné a pevné spojení pro své marketingové účely a užívají reklamní plochy, ať už se jedná o místa na žádaném oplocení areálu na ulici Jižní, případně u hrací plochy, nebo také v klubových tiskovinách. Samozřejmě je i mnoho dalších variant, jak propagovat vaši značku. Děkujeme za podporu touto formou.

BRONZOVÝ PARTNER 10.000 Kč /rok

• 1x venkovní reklamní banner
  • 1x sezónní permanentka na domácí fotbalové zápasy

STŘÍBRNÝ PARTNER 25.000 Kč /rok

• 2x venkovní reklamní banner
  • 2x sezónní permanentka na domácí fotbalové zápasy
  • audio prezentace firmy během domácího zápasu mužů
  • logo na tištěných klubových materiálech (vývěska, vstupenky, plakáty, letáky, akce)

ZLATÝ PARTNER 50.000 Kč /rok

• 3x venkovní reklamní banner
  • 2x zlatá sezónní permanentka na domácí fotbalové zápasy (zahrnuje občerstvení zdarma po zápase mužů)
  • audio prezentace firmy během domácího zápasu mužů
  • vstup zdarma na akce pořádané FK Slavonín (ples, Mikuláš, dětský den, apod.)
  • 30% sleva na pronájem prostor FK Slavonín (hřiště s umělou trávou, tělocvična, klubovna)
  • upomínkový dres FK Slavonín
  • poskytnutí hřiště s UMT k sehrání celodenního firemního turnaje v malém fotbale, včetně šaten, míčů a zajištění rozhodčího v termínu dle partnera

více informací u generální sekretáře klubu:
Ing. Martina Zabák, mob.: 727 958 545, email: fkslavonin@fkslavonin.cz