Po prohře v úvodním kole v Přerově zajížděli ve středečním vloženém kole dorostenci k reparátu do Zábřehu. Utkání se povedlo na jedničku a tři bodu putují do Slavonína.
Krajský přebor dorost
1. kolo, 28. 8. 2024

0:3

SK SULKO Zábřeh FK Slavonín

Reportáž

Po prohře v Přerově nás čekal další nepříjemný soupeř ze Zábřeha, který v minulém kole nezaváhal a vyhrál na půdě Černovíra. Od prvních minut se nám dařilo vytvářet si šance a eliminovat protiútoky soupeře.

Bylo to bohužel i za cenu nedovolených zákroků. Za jeden z nich obdržel Jiří „Chirurg“ Bělaška žlutý kartonek. V přerušené hře najednou zůstal ležet na zemi Matouš „Matuška“ Kundel s vykloubeným ramenem. Léčení si vyžádá cca 3 týdny. V poslední minutě prvního poločasu se vydal na svůj obvyklý výlet Matěj „Karboš“ Psotka a nemilosrdně rozvlnil síť soupeře. Krásný gól do šatny – stav 0:1. Tímto si se dvěma trefami upevnil i první místo mezi střelci slavonínského dorostu.

Hned po poločasu začal soupeř tlačit, aby zvrátil nepříznivý výsledek. Za jeden nedovolený zákrok uviděl Matěj „Pacoň“ Pacák žlutou kartu. V druhém poločasu o sobě nechali vědět hráči, určení k ofenzivě. Adam Pavelka – 0:2, Denis Petr – 0:3. Zapomenout na sebe nenechali i defenzivní – Peťa „Brázdič“ Brázda – žlutá.

Konečný výsledek tedy 0:3