V úvodním kolem soutěže prohráli dorostenci na hřišti Viktore Přerov.
Krajský přebor dorost
4. kolo, 25. 8. 2024

1. FC Viktorie Přerov FK Slavonín

Na úvod sezony nám los přidělil spadnuvší 1. FC Viktorii Přerov z vyšší soutěže. Naši borci nastoupili s jistým respektem hlavně z neznáma.

První poločas tedy působil spíše opatrně s vyšším počtem šancí na straně Slavonína. Soupeř zahrozil pouze ze standartní situace, bohužel gólově – stav 1:0 z pohledu 1. FC Viktorie Přerov. Za tohoto stavu se šlo i o poločase do kabin.

Od šedesáté minuty následovala osmiminutovka ve znamení proměněných standartek. Přímý kop z hranice vápna – stav 2:0. Rohový kop nasměroval Šimon „Krylos“ Kryl pouze do golmana, který vyrazil a s odraženkou si už Matěj „Karboš“ Psotka poradil – stav 2:1. Rohový kop a nevyřešený zmatek ve vápně – stav 3:1. Následovala situace, která zaváněla pokutovým kopem hostujícího týmu, nicméně sudí byl jiného názoru, než fanoušci a realizační tým hostí. Ke konci zápasu ještě padla jedna branka z protiútoku. Toto se prostě někdy stává při pokusu o závěrečný tlak – stav 4:1. Dále se nic zásadního neodehrálo a utkání tedy končí výsledkem 4:1.

Lojka Tomáš - Jalůvka Kryštof, Psotka Matěj, Skřivánek Lukáš (K), Pacák Matyáš, Barvíř Michal, Petr Denis, Břečka Štěpán, Doležel David, Bělaška Jiří, Kundel Matouš. Na střídání: Brázdil Petr, Kolář Lukáš, Kryl Šimon, Pavelka Adam, Rozkošný Jiří, Bělík Ondřej