This text will be replaced

Ve 3. kole 3. třídy hostilo Slavonínské béčko dalšícho nováčka soutěže - SK Šumvald, který ještě pár let zpět hrál s našim "A" týmem 1. B třídu.
3. třída - 9. liga
3. kolo, 18. 8. 2024

2:1

FK Slavonín SK Šumvald

Reportáž

Utkání bylo poznamenáno častými fauly a přerušeními. Hosté se ujali vedení po hlavičce s rohovým kopem ve 40. minutě. V 61. minutě přišel faul na vápně po rohovém kopu Slavíček a Zelený, který se vrátil po zranění, proměnil na pokutový kop. Výsledek zápasu skončil nerozhodně 1:1, Slavonín následně vyhrál v penaltovém rozstřelu a získal bonusový bod. Po třech zápasech má Slavonín 8 bodů a drží třetí místo v tabulce.

Příští víkend má slavonínské béčko volno, jelikož Bohuňovice “B” se odhlásily těsně před startem soutěže. Za dva týdny se přesuneme na jih od Hnojic.