Slavonínské béčko sehrálo zápas ve Štarnově za velkého horka před pěknou diváckou kulisou.
3. třída - 9. liga
2. kolo, 11. 8. 2024

0:3

SK Štarnov FK Slavonín

Reportáž

Slavonín byl po celý zápas lepší a otevřel skóre už v 15. minutě díky gólu Čermáka, který s pomocí teče překonal domácího brankáře. Ve 39. minutě zvýšil vedení Mikuš na 2:0 po Neužilově přihrávce. Neužil pak v 72. minutě po přihrávce Čermáka dokonal vítězství Slavonína. Tým tak získal vítězství ve dvou úvodních kolech nové sezóny.

Slavonínští diváci odcházeli spokojeni s výkonem svého týmu, který ukázal skvělou souhru. Trenér Slavonína pochválil své hráče za jejich nasazení a disciplinovanou hru. "Byl to náročný zápas vzhledem k vysokým teplotám, ale kluci to zvládli na jedničku, byl vidět rozdíl v kombinační hře i fyzičce," řekl po utkání.

Nadcházející zápas se uskuteční na domácím hřišti v neděli se Šumvaldem, kde se Slavonín pokusí předvést stejně vítězný výkon a potěšit své věrné fanoušky.