V úvodním zápase sezony porazilo slavonínské béčko Královou 5:4.

5:4

3:2

FK Slavonín SK Králová

Reportáž

V prvním kole sezony 2024/2025 přivátalo slavonínské béčko Královou, která suveréně postoupila ze 4. třídy.

Hned v úvodu zápasu měl aktivnější Slavonín dvě velké příležitosti k otevření skore, ale byli to hosté, kteří šli v 7. minutě do vedení. Na vyrovnání se nečekalo dlouho. V 16. minutě se objevil před hostujícím brankařem Mikuš, obelstil jej kličkou a míč uklidil do brány 1:1. O dvě minuty později poslal domácí do vedení Novák, jenž se dostal po rohu k odraženému míči a za pomocí teče skončil míč v síti. Ve 24. minutě navýšil na 3:1 Čermák. Chvíli před poločasem hosté snížili po odraženém míči od tyče a dorážce na 3:2.

V 61. minutě navýšil už na 4:1 hlavou po rohovém kopu Mikuš a následně na 5:1 po brejkové situaci Kožela. Čtvrt hodiny před koncem měla však slavonínská defenziva slabší chvilku a během minuty do Králová dvěma góly dostala na rozdíl jediné branky. Hosté však už do konce utkání mimo vyhrocený závěr a červenou kartu nepředveli. Slavonín tak v utkání bohatém na góly zvítězil 5:4.