This text will be replaced

Zápasu 4. kola mezi Slavonínem a Bohuňovicemi předcházel slavnostní okamžik, upomínkový dres dostal k 50. narozenimám trenér a bývalý kapitán Slavonína Petr Lojka.
1.A.třída - 6. liga
5. kolo, 31. 8. 2024

1:1

FK Slavonín TJ Sokol Bohuňovice

Reportáž

Ve 4. kole chtěl už Slavonín konečně bodově zabrat. Herně Slavonín není horším týmem, ale mizerná koncovka stojí slavonínské borce zbytečné body. Vývoj utkání byl velice podobné jako před dvěma týdny v Opatovicích. V 15. minutě jsme se dostali do vedení, Zelený dával uličku na Lojku, ten naservíroval míč pod sebe na hranici penalty a Zelený rozvlnil síť hostů - 1:0. Bohuňovice se nedostali téměř k žádné vážnější šanci, oproti tomu domácí tým zazdil tři slibné šance, zejména v poslední minutě postupovali od poloviny hřiště 3 na 1, domácí Hryhorenko si však míč před brankářem příliš předkopl a bylo po šanci.

A jak to už bývá, přišel trest. Z ojediněné akce hostů zbyteně fauloval u autové čáry Poláček a z nařízené penalty hostující kapitán Fryčák v 53. minutě vyrovnal. To bylo ze strany hostů, co se týkalo ohrožení brankáře Janouška, téměř vše. Slavonín se tlačil za vedoucí brankou, série rohů bez efektu, žalostná finální fáze akcí a špatné zakončení však k brance nevedly. Slavonín tak opět naivně ztratil další body a po čtyřech kolem se krčí na 12. místě tabulky se dvěma body.

Branky: 15. O. Zelený - 53. A. Fryčák (p.)
ŽK: 21. M. Strnisko , 47. O. Zelený , 90. D. Hryhorenko - 57. J. Obšivač
Rozhodčí: VLÁČIL Svatopluk - FUCHS Tomáš, MACHALA Martin