A tým nezvdádl druhé venkovní utkání v řadě, v Bělkovicích prohrál 1:2
1.A.třída - 6. liga
4. kolo, 24. 8. 2024

SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín

Od začátku zápasu měl Slavonín o něco více ze hry. Většinu času drželi hráči Slavonína míč u nohou, ale dvě slibné akce nebyly dotaženy ke zdárnému konci. Od 20. minuty se situace změnila, Slavonín ztratil tempo a domácí tým trestal chyby po stranách hřiště. Během pěti minut vstřelily Bělkovice nedůrazné defenzivě dvě branky. Mezi těmito góly měl šanci na vyrovnání nováček v týmu Novotný, ale jeho technická střela skončila jen na břevně.

Ve druhé půli pokračoval Slavonín v mdlém výkonu, změna nastala až po trojím střídání uprostřed poločasu, které vyústilo ve větší aktivitu a kontaktní gól. Pošusta se po faulu trefil z přímého kopu. Slavonín se snažil o vyrovnání, ale potřebný gól stále nepřicházel. Těsně před koncem navíc sudí upřel Slavonínu penaltu, čemuž se divili i někteří domácí hráči.

Slavonín si tak připsal druhou porážku v řadě a po třech kolech má v tabulce pouze bod.

Urbančík Aleš, Lojka Tomáš (61. Janoušek Lukáš), Hryhorenko Daniil, Strnisko Michael (K), Poláček Matěj (46. Zelený Oskar ), Baďura Jakub (68. Zabák Martin) , Hrubý Jakub, Bolshakov Daniil, Pošusta Pavel, Kenša Adam, Novotný Milan (61. Petula Milan)