V druhém kole Slavonín hrál v Opatovicích v dopoledním čase s cílem napravit ztracené body z domácího zápasu s Želatovicemi.
1.A.třída - 6. liga
3. kolo, 18. 8. 2024

2:1

TJ Sokol Opatovice FK Slavonín

Reportáž

Ve 33. minutě otevřel Hryhorenko skóre precizní střelou k pravé tyči po přihrávce Baďury. Slavonín měl možnost zvýšit vedení, když Baďura a Hryhorenko postupovali sami na brankáře, gólová přihrávka však byla ofsajdová. Chvíli na to Slavonínští po ztrátě na polovině hřiště darovali domácím brejk a ti nepohrdli - 1:1

V druhém poločase Slavonín vyvíjel tlak, ale nedokázal využít mnoho šancí. Domácí rozhodli z jediného nebezpečného momentu v 86. minutě a Slavonín přišel o další body.

Příští sobotu hraje Slavonín opět venkovní zápas, v 16:30 v Bělkovicích.

Ohlasy trenérů

Ladislav Bělík (Opatovice): V prvním poločase jsme byli nebezpečnější směrem dopředu, vytvářeli si náznaky šancí a dařilo se nám držet soupeře daleko od své brány. Bohužel soupeř využil jednu z pár šancí, které jsme jim sami nabídli nekoordinací v obraně. Naštěstí jsme do poločasu stihli srovnat na 1-1. Ve druhém poločase se situace obrátila. Soupeř nás zatlačil, vytvářel si 100% šance, které k našemu štěstí nedokázal proměnit. My jsme šli do vedení z ojedinělé akce, kdy se k nám šťastně odrazil míč v soupeřově šestnátce. Závěr zápasu jsme vyloženě ubránili. Pořád ještě nemáme k dispozici všechny hráče, což se projevuje na neklidu v herním projevu a nevyrovnanosti výkonu. Ale opět jsem rád, že můžeme do zápasu nasadit i mladší hráče, uvedl trenér Opatovice Ladislav Bělík. (Zdroj: https://www.facebook.com/p/TJ-Sokol-Opatovice-100057630520688/?locale=cs_CZ)